Виконання виконавчих написів нотаріусів

Одним із способів позасудового врегулювання спорів є звернення до нотаріуса за виконавчим написом, який також є виконавчим документом. Виконавчі написи нотаріуса бувають про стягнення коштів, звернення стягнення на майно боржника або примусової передачі майна.

Примусове виконання виконавчих написів може відбуватися вже на наступний день, після того як нотаріусом прийняте рішення про вчинення виконавчого напису. В результаті виконання виконавчих написів настає відразу ж після реєстрації цього напису нотаріусом у відповідному реєстрі.

В процесі виконання написів про стягнення коштів приватний виконавець може відповісти відмовою у зверненні стягнення на майно за умови, якщо вирішується доля спірного майна, на яке законом заборонено звернення стягнення.

Допомога фахівця у виконанні виконавчих написів

Основна мета виконання виконавчих написів полягає в тому, щоб зменшити кількість судових справ, які випливають з раніше дозволених договірних відносин між декількома сторонами. Це стосується тих питань, коли вже є безперечне підтвердження невиконання боржником певних умов договору та своїх зобов’язань перед кредитором.

Виконання написів про звернення стягнення на майно може відбуватися тільки після повноцінної підготовки необхідного пакету документів, перелік яких встановлює КМУ. У цьому випадку важливо скористатися допомогою приватного виконавця, який надає такі послуги:

  • Виконання написів про стягнення певної суми грошей
  • Виконання написів про звернення стягнення на майно
  • Виконання виконання написів за аграрними розписками
  • Інше

Як звернутися за допомогою

  • Зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону;
  • Надіслати лист, у якому розповісти усі подробиці справи;
  • Особисто з’явитися в офіс, за вказаною на сторінці адресою, та особисто поспілкуватися з виконавцем.

Залишилсь запитання?