Стягнення заборгованості

Ви знаєте який судовий спір є найбільш розповсюдженим? Я відповім – це стягнення заборгованості з фізичних та юридичних осіб. Саме за виконанням цих рішень до мене звертаються в більшості випадків.

Це складний процес, який віднімає немало часу та сил. Та чим складніша справа, тим важче швидко впоратися з її вирішенням. Адже потрібно розуміти всі нюанси та використовувати правильні заходи примусового виконання рішень стосовно стягнення заборгованості.

Після звернення стягувача, мені, як приватному виконавцю, потрібно відкрити виконавче провадження. Також, за вашою заявою, я можу одночасно накласти арешт на майно та кошти боржника, про що винесу відповідні постанови.

Потім, згідно рішення суду, в примусовому порядку здійснюється процедура повернення боргу. Якщо необхідні грошові кошти в боржника відсутні, або їх не вистачає – я буду вимушений здійснити звернення на стягнення його майна.

Для отримання більш детальної інформації щодо виконання рішення вашої справи – ви можете звернутися до мене за телефоном. Так ви відразу отримаєте якісну консультацію та початкову стратегію стягнення заборгованості в вашому випадку.

Я допоможу вам повернути кошти та зберегти ваш час.

Як звернутися за допомогою

  • Зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону;
  • Надіслати лист, у якому розповісти усі подробиці справи;
  • Особисто з’явитися в офіс, за вказаною на сторінці адресою, та особисто поспілкуватися з виконавцем.

Залишилсь запитання?